Warsztat: Cyberbezpieczeństwo - na co zwrócić uwagę w swojej firmie i jak chronić swoje dane?

Jeden incydent cyberataku co każde 11 sekund. Tak wyglądają przewidywania ekspertów na 2021 rok. To prawie 2 razy więcej niż w 2019 (co 19 sekund) i aż 4 razy więcej, niż w 2016 (co 40 sekund). Seria globalnych, coraz częstszych i bardzo sprytnych zarazem naruszeń bezpieczeństwa dobitnie dowodzi, że mamy do czynienia z problemem na skalę światową. Jak zabezpieczyć się przed rozmaitymi scenariuszami zdarzeń prowadzących do incydentów naruszenia bezpieczeństwa? Czy technologia jest w stanie zabezpieczyć nas przed nimi w 100%?  

Podczas warsztatu przeanalizujemy realne case studies. Skupimy się na tym, na jakie aspekty zwrócić uwagę i jak zabezpieczyć się przed incydentami naruszenia bezpieczeństwa. Porozmawiamy zarówno o narzędziach, jak i o mentalnym sposobie podejścia do tematu cyberbezpieczeństwa

Prowadzący

Dariusz Lipiński, Managing Director zgoda.net

Wiktor Zgodziński, CEO zgoda.net

Dariusz Lipiński

Managing Director zgoda.net

Dariusz Lipiński

W branży IT od ponad 21 lat. Ekspert w tłumaczeniu technologii informatycznej na język biznesu i korzyści. Uważnie słucha i rekomenduje najlepsze rozwiązania, skrojone na miarę indywidualnych potrzeb klienta. Swoją wiedzą i doświadczeniem prowadzi firmy ku bezpiecznemu rozwojowi. Doradza i wdraża rozwiązania, ale i uczy jak samemu radzić sobie w cyfrowej rzeczywistości. W zgoda.net odpowiada za rozwój biznesu, sieci kontaktów i mentoring działu technicznego.

Wiktor Zgodziński

CEO zgoda.net

Wiktor Zgodziński

Z branżą IT związany od ponad 21 lat. Jego pasją jest rozwiązywanie problemów z  wykorzystaniem właściwych rozwiązań technologicznych. Uwielbia dzielić się wiedzą i doświadczeniem, a tym samym wspierać firmy w bezpiecznym, biznesowym wzroście. W zgoda.net odpowiada za kierunek rozwoju oraz nowe produkty. Zawsze czujny i zawsze na bieżąco z najnowszymi metodami cyberochrony.

Patroni warsztatu

zgoda.net