Warsztat: W blasku i w cieniu – przywództwo kobiet

W czasie warsztatu, opierając się na doświadczeniu doradczym i wynikach badań Tarka Executive’s, postaramy się z Państwem odpowiedzieć na pytania:

  • Jak rządzą firmami Polacy, a jak Polki?
  • Dlaczego wydaje nam się, że Kobietom jest bliżej do Ameryki niż do Polski?
  • Co ma wspólnego gwiazda Syriusz z przywództwem w polskich firmach?
  • W jaki sposób włączać kobiety w zarządzanie firmami i gdzie kobiety powinny same angażować się w zarządzanie?

Prowadzący

Aneta Tarka, ekspert i pełnomocnik w Tarka Executive’s

Aleksandra Zyskowska, analityk i koordynator w Tarka Executive’s

Krzysztof Tarka, założyciel i wspólnik w Tarka Executive’s

Krzysztof Tarka

założyciel i wspólnik w Tarka Executive’s

Krzysztof Tarka

Zaufany doradca Rodzin Właścicielskich rozwijających swoje biznesy w skali kraju, Europy i globalnie. Wspiera Państwa we wzroście biznesów, rozwoju organizacji i zarządzaniu kluczowymi ludźmi. Pomaga przeprowadzać całościowe zmiany zorientowane na profesjonalizację i efektywność biznesów. Łączy kwestie biznesowe, organizacyjne i kadrowe z głębokimi potrzebami Rodzin Właścicielskich. Mediuje spory i doprowadza do wypracowania rozwiązań akceptowanych przez wszystkich zainteresowanych.  Swoją pracę na rzecz Klientów realizuje w oparciu o oryginalne modele, podejścia i narzędzia, stworzone przez Tarka Executive’s w oparciu o wieloletnie badania zarządzających. Twórca studiów dla menedżerów, kursów executive education oraz wykładowca dla wiodących Uczelni Wyższych, publicznych i prywatnych. Inicjator badań Tarka Executive’s wzorców sukcesu właścicieli i zarządzających: Badanie Biznes-LudzieTM, Badanie Duma MarkiTM, czy też TES PROBE: Zarządzanie wokół KoronawirusaTM. Wielokrotnie cytowany jako ekspert w publikacjach My Company, Tok FM, PAP, Polityka i Puls Biznesu. Ostatnio współautor pozycji Failed Leadership wydanej przez Peter Lang w Berlinie i Bernie. Psycholog Organizacji i Pracy z dyplomem Uniwersytetu Warszawskiego.

Aneta Tarka

ekspert i pełnomocnik w Tarka Executive’s

Aneta Tarka

Wspiera Rodziny Właścicielskie w zakresie diagnozy potencjału oraz długoterminowego rozwoju sukcesorów i kadr dyrektorskich/ kierowniczych. W ramach Tarka Executive’s odpowiedzialna z ramienia Wspólników za optymalizację kosztów oraz maksymalizację zysków. Twórca podejść i narzędzi naszej firmy w zakresie obserwacji, pomiaru i rozwoju kompetencji kluczowych kadr. Tworzy skupione na Państwa talentach przywódczych scenariusze Wywiadów FBI/ Focused Behavioural Interviews oraz Sesji DDS/ Diagnostic and Developmental Sessions. Inicjatorka długoterminowych przedsięwzięć edukacyjnych rozpoznających i wzmacniających Młode Talenty na poziomie Uczelni Wyższych, Szkół Średnich i Podstawowych na terenie województw Dolnośląskiego, Mazowieckiego i Podlaskiego. Współodpowiedzialna za współpracę naszej firmy z wiodącymi Uczelniami m. in. Dolnośląską Szkołą Wyższą we Wrocławiu i Wyższą Szkołą Menedżerską w Warszawie. Podwójna absolwentka — w obszarach Filologii w Wyższej Szkole Humanistycznej w Pułtusku i Terapii Mowy na Uniwersytecie Warszawskim.

Aleksandra Zyskowska

analityk i koordynator w Tarka Executive’s

Aleksandra Zyskowska

Pracuje dla właścicieli i zarządzających Rodzimymi Biznesami w zakresie definicji źródeł i wzorców Państwa sukcesu rynkowego i przywódczego. Wspiera definiowanie zakresów odpowiedzialności i hierarchii kluczowych stanowisk kierowniczych i specjalistycznych. Buduje wymogi kompetencyjne i analizuje talenty kadry do pełnienia oczekiwanych przez właścicieli ról. Współtwórca sukcesu rynkowego naszej firmy w ostatnich latach. Współtworzy i koordynuje wiodące projekty badawcze, takie jak TES PROBE: Zarządzanie wokół KoronawirusaTM, czy też ETFlex Research — na zlecenie Politechniki Śląskiej w Gliwicach i Instituto Superior Tecnico z Lizbony. Jest również odpowiedzialna za narzędzia analityczne i syntetyczne dla badań Tarka Executive’s kadr menedżerskich w Polsce i Europie. W ramach projektów skupionych na Młodych Talentach, realizowanych pod naszą drugą marką TES Change, koordynuje i prowadzi Sesje DDS/ Diagnostic and Developmental Sessions. Jej doświadczenia opisywane są przez wiodące media społeczne i biznesowe takie jak: My Company, czy Puls Biznesu. Absolwentka ISNS Uniwersytetu Warszawskiego – w zakresie Socjologii i Antropologii.

Patron warsztatu

Tarka_Executive's