Dla mediów

Materiały prasowe

Wywiad z Dariuszem Bednarskim, partnerem zarządzający Grant Thornton.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu, który został przeprowadzony podczas Kongresu Firm Rodzinnych „Gotowi na jutro”.

Czytaj więcej >>>

KOngres Firm Rodzinnych IV edycja

Gotowi na jutro

Dwadzieścia wystąpień, dwa dni spotkań, wymiana doświadczeń i konsultacje z ekspertami – tak przebiegł tegoroczny Kongres Firm Rodzinnych we Wrocławiu. Dyskutowano o trendach biznesowych i przygotowaniu do wyzwań, z jakimi zmierzą się przedsiębiorcy w najbliższych latach.

Czytaj więcej >>>

Kongres Firm Rodzinnych IV edycja

Wyłoniono laureatów konkursu „Promotor Przedsiębiorczości Rodzinnej”

Prof. Andrzej Jacek Blikle oraz firma Z Chaty Łaniaków to zwycięzcy pierwszej edycji konkursu „Promotor Przedsiębiorczości Rodzinnej”, organizowanego przez Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu wspólnie ze środowiskiem biznesu rodzinnego w Polsce.

Czytaj więcej >>>

Newseria_prof. Safin na www KFR

Firmy rodzinne lepiej niż inne poradziły sobie w pandemicznym kryzysie. Mimo to kilka procent z nich nigdy nie wróci na rynek

Wywiad dr. hab. Krzysztofa Safina, prof. WSB inicjatorem Kongresu Firm Rodzinnych dla Agencji Informacyjnej Newseria.

Czytaj więcej >>>

IV edycja Kongresu Firm Rodzinnych

Zbliża się coroczny Kongres Firm Rodzinnych we Wrocławiu

Na początku września we Wrocławiu spotkają się przedstawiciele biznesów rodzinnych. Podczas dwudniowego Kongresu Firm Rodzinnych „Gotowi na jutro” będą dyskutować, jak uodpornić swoje firmy na kryzysy i przygotować się do nowych wyzwań.

Czytaj więcej >>>

Webinar z Arkadiuszem Chludzińskim

Webinar: Kongres Firm Rodzinnych przeniesiony na wrzesień, a latem czeka nas seria webinarów

Jedno z największych w Polsce wydarzeń adresowanych do przedsiębiorców, wrocławski Kongres Firm Rodzinnych „Gotowi na jutro”, który miał się odbyć w czerwcu, został przeniesiony na termin 2-3 września. W oczekiwaniu na wydarzenie zaplanowano cykl bezpłatnych webinarów biznesowych z ekspertami.

Czytaj więcej >>>

Gotowi na jutro – ruszyły zapisy na Kongres Firm Rodzinnych

Zbliża się jedno z największych w Polsce wydarzeń dla przedsiębiorców rodzinnych – Kongres Firm Rodzinnych we Wrocławiu. Hasło przewodnie to „Gotowi na jutro” i właśnie gotowość do działania w świecie napędzanym przez zmienność warunków oraz dynamiczny rozwój technologii, będzie głównym tematem Kongresu, który odbędzie się w dniach 8-9 czerwca br.

Czytaj więcej >>>

Prowadzisz biznes rodzinny? Zgłoś go w konkursie

Organizatorzy Kongresu Firm Rodzinnych zapraszają przedsiębiorców do wzięcia udziału w Konkursie o Nagrodę Promotor Przedsiębiorczości Rodzinnej. Na zgłoszenia czekają do 16 kwietnia br. Zwycięzcy otrzymają prestiżowe statuetki, a ich firmy zostaną zaprezentowane na Kongresie Firm Rodzinnych, który odbędzie się w dniach 8-9 czerwca br.

Czytaj więcej >>>

Wywiad: Dopiero zobaczymy krajobraz po bitwie

Twórca jednego z największych w Polsce spotkań przedsiębiorców rodzinnych, prof. Krzysztof Safin opowiada, jak ostatni rok zmienił biznesy rodzinne. Czerwcowy Kongres Firm Rodzinnych we Wrocławiu ma im przynieść wsparcie, dostęp do wiedzy i promocję, której potrzebują.

Czytaj więcej >>>

Relacja z Kongresu Firm Rodzinnych w 2020 r.

Pod hasłem „Własność zobowiązuje” w dniach 3-4 marzec 2020 r. odbył się we Wrocławiu III Kongres Firm Rodzinnych. Wydarzenie stanowi platformę wymiany wiedzy i doświadczeń dla przedsiębiorców z Dolnego Śląska. Uczestniczyło w nim 400 osób reprezentujących środowisko biznesowe i gospodarcze regionu.

Czytaj więcej >>>

Logotyp

Logo PNG i PDF

Materiały graficzne

Komplet grafik

Fotorelacja z IV edycji

komplet zdjęć z edycji w 2021 r.

O kongresie

Ogólna informacja o wydarzeniu i jego twórcy

KONTAKT DLA MEDIÓW

Katarzyna Saranek

rzecznik prasowy WSB we Wrocławiu

E: katarzyna.saranek@wsb.wroclaw.pl

M: + 48 602 615 415

Linkedin

AKREDYTACJA – REJESTRACJA