Dla mediów

Materiały prasowe

Webinar z Arkadiuszem Chludzińskim

Webinar: Kongres Firm Rodzinnych przeniesiony na wrzesień, a latem czeka nas seria webinarów

Jedno z największych w Polsce wydarzeń adresowanych do przedsiębiorców, wrocławski Kongres Firm Rodzinnych „Gotowi na jutro”, który miał się odbyć w czerwcu, został przeniesiony na termin 2-3 września. W oczekiwaniu na wydarzenie zaplanowano cykl bezpłatnych webinarów biznesowych z ekspertami.

Czytaj więcej >>>

webinar grafika

Webinar: Tradycja i nowoczesność. Jak pisać mejle w firmie rodzinnej?

Zastanawiasz się czasem, od czego zacząć pisanie maila? Czy po powitaniu postawić wykrzyknik? Jak napisać postscriptum? Uspokajamy, to dość powszechne! Wiele osób prowadzących korespondencję służbową bywa w takiej sytuacji. Weź udział w webinarze z językoznawcą i dowiedz się, jak pisać maile, by nie mieć wątpliwości.

Czytaj więcej >>>

Gotowi na jutro – ruszyły zapisy na Kongres Firm Rodzinnych

Zbliża się jedno z największych w Polsce wydarzeń dla przedsiębiorców rodzinnych – Kongres Firm Rodzinnych we Wrocławiu. Hasło przewodnie to „Gotowi na jutro” i właśnie gotowość do działania w świecie napędzanym przez zmienność warunków oraz dynamiczny rozwój technologii, będzie głównym tematem Kongresu, który odbędzie się w dniach 8-9 czerwca br.

Czytaj więcej >>>

Prowadzisz biznes rodzinny? Zgłoś go w konkursie

Organizatorzy Kongresu Firm Rodzinnych zapraszają przedsiębiorców do wzięcia udziału w Konkursie o Nagrodę Promotor Przedsiębiorczości Rodzinnej. Na zgłoszenia czekają do 16 kwietnia br. Zwycięzcy otrzymają prestiżowe statuetki, a ich firmy zostaną zaprezentowane na Kongresie Firm Rodzinnych, który odbędzie się w dniach 8-9 czerwca br.

Czytaj więcej >>>

Wywiad: Dopiero zobaczymy krajobraz po bitwie

Twórca jednego z największych w Polsce spotkań przedsiębiorców rodzinnych, prof. Krzysztof Safin opowiada, jak ostatni rok zmienił biznesy rodzinne. Czerwcowy Kongres Firm Rodzinnych we Wrocławiu ma im przynieść wsparcie, dostęp do wiedzy i promocję, której potrzebują.

Czytaj więcej >>>

Relacja z Kongresu Firm Rodzinnych w 2020 r.

Pod hasłem „Własność zobowiązuje” w dniach 3-4 marzec 2020 r. odbył się we Wrocławiu III Kongres Firm Rodzinnych. Wydarzenie stanowi platformę wymiany wiedzy i doświadczeń dla przedsiębiorców z Dolnego Śląska. Uczestniczyło w nim 400 osób reprezentujących środowisko biznesowe i gospodarcze regionu.

Czytaj więcej >>>

Logotyp

Logo PNG i PDF

Materiały graficzne

Komplet grafik

Poprzednie edycje

Fotorelacja z poprzedniej edycji w 2020 r.

O kongresie

Ogólna informacja o wydarzeniu i jego twórcy

Akredytacja

KONTAKT DLA MEDIÓW

Katarzyna Saranek

rzecznik prasowy WSB we Wrocławiu

E: katarzyna.saranek@wsb.wroclaw.pl

M: + 48 602 615 415

Linkedin

AKREDYTACJA – REJESTRACJA